Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які люблять проводити час за відеоіграми, є цікава інформація. Англійський університет Бірмінгема поділився дослідженням, яке розкрило доходи творців читів та назвало проекти з найкращими системами запобігання шахрайству.
Вчені з Бірмінгемського університету проаналізували близько 80 сайтів, що пропонують різні послуги з читерства та дійшли цікавих висновків.
Про це стало відомо завдяки інформації у документі від Університету Бірмінгема.
Творці читів заробляють мільйони
Згідно з отриманими даними, продавці читів непогано заробляють своїм "ремеслом". Автори дослідження підрахували, що розробники шахрайських віджетів отримують загальний прибуток від 12,8 до 73,2 мільйона доларів США на рік.
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Звичайно, ціни на послуги варіюються в залежності від ігор, тому деякі "фахівці" можуть заробляти сотні тисяч доларів на рік, в той час, як інші мають значно менше.
"Наші висновки свідчать про те, що ціни на чіти тісно пов'язані з технічною надійністю античит-програмного забезпечення, яке їм доводиться долати. Ця кореляція перевершує будь-який інший фактор, включаючи, як це не дивно, популярність гри, на яку націлений чит", - пояснюють вчені.
Ігри з найкращим захистом
З огляду на це дослідження також представило рейтинг з 11 відеоігор з кращими античитами. Виявилося, що в цій справі такі проекти як Valorant та Fortnite на голову найкращі від конкурентів.
Повний перелік:
Valorant
Fortnite
Battlefield 2042
Rainbow Six Siege
The Finals
Overwatch 2
Apex Legends
Call of Duty: Warzone
Counter-Strike 2
Team Fortress 2
Battlefield 1
Отже, шахраї навряд чи кинуть таку прибуткову нішу, а значить розробникам розрахованих на багато користувачів проектів доведеться і далі боротися з цим явищем.
Нагадаємо, Камала Гарріс "психанула" через високі рейтинги Трампа і запустила власну карту в Fortnite.
Раніше повідомлялося, Ubisoft відмовляється від української локалізації своїх ігор.
Також, The Last of Us, Days Gone та тисячі інших ігор зі знижками до 75%: у Staem радує акціями Хеллоуїна.