Зимівка для будь-яких рослин складний період, адже вони входять у стан спокою – не цвітуть і ростуть повільніше.
Кімнатним рослинам не доведеться відчути на собі сніг та морози, але їх до холодів готувати теж треба. Тому власникам "друзів у горщику" варто звернути увагу на кілька нюансів.
Добриво
Добрива в період зимівлі вносити не потрібно для жодних кімнатних рослин. У цьому немає потреби, адже рослина не активна в цей час. Рослинам потрібен спокій, а внесені добрива лише навантажують систему.
Шкідники
На кімнатних рослинах можуть бути різні шкідники. Це можуть бути павутинні кліщі, білокрилки, щитівки. Якщо їх вчасно виявити, позбутися їх можна надзвичайно швидко.
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Спочатку обережно видаліть усіх шкідників та обробіть рослину. Якщо ці заходи не привели до бажаного результату, слід позбавитися рослини, щоб інші не заразилися від нього.
Світло та тепло
Дні в зимовий період стануть коротшими, тому для рослини потрібно більше світла. У цей час потрібно поставити їх на освітленіші місця, щоб зберегти здоров'я кімнатної рослини. Щоб освіжити рослину, видаліть пожовкле і пошкоджене листя.
Полив
Кімнатні рослини в зимовий та осінній період потребують меншої кількості води. Тому поливати їх слід не частіше, ніж раз на два тижні. Це стосується більшості рослин. Кактуси можуть бути без поливу аж до весни. Але якщо в приміщенні дуже тепло і сухо, вони можуть висихати, тому слід стежити за температурним режимом.
Нагадаємо, як зберегти зимові яблука до весни: поради садівникам.
Раніше ми повідомляли, що будете забезпечені роком: як правильно заморозити шпинат на зиму.