Пральна машинка може бути причиною неприємного запаху випраного одягу.
Справа в тому, що машинка без правильного догляду може накопичувати плісняву та бруд, що є головною причиною неприємного запаху чистих речей.
Тому чистити пральну машинку потрібно регулярно, а за допомогою деяких способів можна мінімізувати появу плісняви надовго.
Першим сигналом, що пральну машинку потрібно чистити не типові звуки для техніки: стукіт, різкі звуки під час прання. Ідеально, звичайно, щоб машинка проходила чищення кожні 3 місяці.
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Однією з найважчих у вирішенні проблем є накип. Він може роз'їдати пральну машинку прямо зсередини, а також її можна не помітити. Накип видаляють кислоти. Якщо їх немає, то допоможе відбілювач, який слід налити у відділення миючого засобу.
Одним із найкращих і дієвих засобів для пральної машинки можна назвати лимонну кислоту. Вона допоможе позбутися плісняви та неприємного запаху. Якщо поставити на високу температуру, то кислота прибирає не тільки легкий наліт, але справжній камінь нальоту, що загрубів. Варто 30 г лимонної кислоти налити у відділ миючого засобу і включити машинку на максимальний режим. Після цього вона виблискуватиме. Так потрібно повторювати через 3 місяці.
Від бруду може допомогти досить бюджетний варіант – оцет, сода та сіль. Для суміші знадобиться дві чашки оцту, склянка води та харчова сіль. Рідина слід залити у відділ для порошку.
Після подібних процедур барабан машинки слід очищати звичайною водою, щоб відмити залишки засобів. Ці способи допоможуть тримати пральну машинку в чистоті та догляді, головне проводити такі маніпуляції регулярно.
Нагадаємо, що чисто, погладжено і невеликий секрет: навіщо господині стирають речі із фольгою.
Раніше ми повідомляли, що має зробити кожен: як убезпечити техніку від перепадів напруги під час відключення світла.