Маленький крок для людини та гігантський стрибок для... динозаврів? Це цілком може мати місце, згідно з шокуючими заявами про загибель динозаврів від рук астероїда-вбивці планет.

В інтерв'ю, опублікованому в книзі "Кінці світу", автор Пітер Браннен розмовляє з астрономом Девідом Ребол'єдо, щоб розпитати його про вимирання динозаврів від рук гігантського астероїда 65 мільйонів років тому.

Ребольєдо стверджує, що сила удару астероїда була настільки потужною, що він, ймовірно, пробив дірку в земній атмосфері і відправив тонни уламків у космос.

Динозавр

Це означає, що фрагменти динозаврів цілком могли бути там, і деякі з них могли навіть долетіти до Місяця.

Популярні новини зараз

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу

Цю кашу порівнюють з отрутою: чому популярна страва несе загрозу здоров'ю людини

Розмір пенсій може змінитися найближчим часом: кому і скільки будуть платити

Показати ще

Браннен пише: "Коли астероїд зіткнувся із землею, в небі над нею, де мало бути повітря, скеля пробила в атмосфері дірку космічного вакууму. У міру того, як небеса прагнули закрити дірку, величезні обсяги землі були викинуті на орбіту і за її межі. - Все протягом однієї або двох секунд після удару.

На питання, чи це означає, що кістки динозаврів могли потрапити на Місяць, Ребол'єдо відповів: "Так, можливо".

Місяць

Якщо це правда, це означає, що люди не були першими землянами, що вирушили до нашого найближчого небесного сусіда, хоча ми, мабуть, були першими, хто його оживив.

Хоча заяви можуть здатися надуманими, Ребол'єдо є відомим астрономом, який працює в Об'єднаній обсерваторії ALMA в Сантьяго, Чилі.

Нагадаємо, що величезний міфічний крокодил-динозавр нарешті спійманий.

Раніше ми повідомляли, що чоловік у дворі виявив величезні останки динозавра: небачену знахідку 150 мільйонів років.