Жасмин Трайдевіл стверджувала, що заплатила величезні гроші за дивну операцію, щоб зробити треті груди. Це крок, який зробив її непривабливою для чоловіків і викликав запеклу реакцію її батьків.

Відповідну публікацію розмістили на порталі «DailyStar»

21-річна Жасмін Трайдевіл пройшла через понад 50 лікарів, перш ніж знайти того, хто зробить їй операції, яка імітувала тригруду жінку з фільму Арнольда Шварценеггера «Згадати все» 1990 року.

Виступаючи на Real Radio 104.1 у 2014 році, вона сказала: "Було дуже важко знайти когось, хто зробив це, тому що вони порушують етичний кодекс".

Вона стверджувала, що один із практикуючих лікарів, з яким вона зв'язалася, дав їй згоду. "Він змусив мене підписати угоду про нерозголошення, бо боявся, що в нього будуть проблеми", - сказала вона.

Популярні новини зараз

Соціальна допомога від держави у 2023: хто з українців може отримувати та в яких розмірах

Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список

Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати

У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач

Показати ще

Жасмин Трайдевіл: скрін із соцмережі

Стверджувалося, що унікальна операція коштувала їй колосальні 20 000 доларів.

Жасмін із США сказала, що її батьки затято відреагували на дивну операцію.

Також дівчина стверджувала, що їй довелося імплантувати сосок, а після операції вона зробила татуювання ареоли навколо нього.

Жасмин Трайдевіл: скрін із соцмережі

Пояснюючи свою причину операції, вона сказала: "Я це зробила, тому що хотіла зробити себе непривабливою для чоловіків. Тому що я більше не хочу зустрічатись. Більшість хлопців визнали б додаткові груди дивними і огидними. Але я все ще можу почуватися красивою, тому що, якби я носила макіяж і гарний одяг, я все одно могла б, чи знаєте… почуватися красивою".

Деякі джерела почали звинувачувати Жасмин у брехні, заявивши, що твердження про те, що вона має три груди, було хибним, але вона відступила, сказавши: "Це не підробка. Мені зробили процедуру. Якщо люди не вірять, це їхня справа".

Як раніше повідомляв портал "Знай", модель, яка хоче найбільшу "здобу" у світі, поділилася прогресом.

Нагадаємо, Настя Покрещук сміливо накинулася на хлопця в ресторані, забувши про зір лях.