Про це повідомив керівник Волонтерського штабу Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.

"Волонтерський штаб "Українська команда" продовжує свою роботу. Набираємо обертів, залучаємо нових партнерів і волонтерів. Придбали тепловізор та біноклі для однієї з військових частин на передовій. Відремонтували КАМАЗ для наших захисників. Допомогли придбати авто одному з підрозділів 130-го батальйону тероборони. Також забезпечили воїнів медичними матеріалами та питною водою", - розповів Палатний.

Також, за його словами, за підтримки мера італійського міста Сант'Анастазія Кармине Еспозіто та благодійного фонду Людмили Станиславенко було відправлено понад 200 кг вкрай важливих медичних препаратів першої невідкладної допомоги українським захисникам у найгарячіших точках на Сході України.

Ліки, продукти та одяг відправляють волонтери "Української команди" і для вимушених переселенців у різні регіони України.

"Розподілили вантаж у 1,7 тонни продуктів харчування з довготривалим терміном зберігання між мешканцями Сумської, Дніпропетровської, Запорізької та Київської областей, які постраждали через війну. Засоби гігієни та побутову хімію передали у Хмельницький для переселенців з Ізюму, які мешкають у геріатричному інтернаті. У Черкаси через ГО "СІЧ" - для переселенців з Донецької та Харківської областей. У Кам’янець-Подільський - для переселенців з гарячих точок, які мешкають у гуртожитках коледжів. У Новоушицьку громаду. Також волонтери "Української команди" передали переселенцям продукти харчування та ліки. Загальна вага таких вантажів склала більше півтори тонни", - зазначив Палатний.

Популярні новини зараз

Тисячі білоруських військових погодилися на участь у війні проти України, - Генштаб

Легендарна суддя з "Танців з зірками" Катерина Кухар розповіла, як очистилася після детоксу: "Час повертатися"

Лідер "Бумбокса" Хливнюк знайшов у своїй пісні "Вахтерам" прогноз про Крим: "Нове життя"

Коханець Дорофєєвої Михайло Кацурін готовий до інтимного відео, але без Наді: "Режисер приїхав"

Показати ще

Він подякував за роботу всім волонтерам і партнерам.

"Велика подяка всім волонтерам "Української команди", які щодня працюють у тилу для нашої спільної перемоги. Київській команді та Оресту Криштафовичу, Вінницькій команді разом з Геннадієм Ткачуком, Житомирській команді з Ігорем Гундичем, Тернопільській команді та Миколі Люшняку, Сумській команді з Дмитром Лантушенком та Олександром Тимчуком, Хмельницькій команді та Олександру Буханевичу, нашій Оксані Юринець та багатьом-багатьом іншим. І, звичайно, велике дякую мережі АЗС OKKO, котрі постійно підтримують та допомагають доставляти вантажі у всі куточки нашої України. Разом сильні! Разом переможемо!" - наголосив керівник "Української команди".