"Наляканий" хлопець поділився фотографіями можливих слідів снігової людини за межами свого будинку після того, як щось "дуже нелюдське" вило і кинуло в нього каміння рано вранці.

Відповідний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Поділившись своєю історією на сторінці BIGFOOT Believers у Facebook, Райан Едвард пояснив, що він курив сигарету в 2: 30 ночі, коли почув "гучні звуки", що доносяться з сусіднього будинку, який нещодавно згорів.

Потім він почув, як "камені або щось" приземлилися там, де він стояв, і кинувся всередину, так як був "наляканий".

Сліди біля будинку Райана виявилися аномально великими

Популярні новини зараз

Марина Боржемська зізналася, чи залишиться назавжди в Ізраїлі з дітьми від колишнього Узєлкова: "Як мало потрібно для щастя"

Американці допомагають ЗСУ звільнити Харківську область та збити логістику окупантів: ще одна фобія росіян

Тарологиня Людмила Хомутовська сказала, що стане знаком кінця війни, загибель неминуча: "Починаючи з 190 дня"

Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"

Показати ще

Вийшовши з інших дверей, щоб докурити, він почув "більш гучний" удар.

Райан пояснив: «Я відразу ж піднявся наверх, щоб поговорити з моєю нареченою Крістін, щоб розповісти їй, що я пережив, і вона сказала, що тільки що почула найгучніший незвичайний крик або виття, який вона коли-небудь чула в своєму житті. Саме тоді я зрозумів, що не зійшов з розуму, і щось дуже нелюдське, мабуть, тільки що було в лісі і кидало в мене речі. На наступний день ми пішли на розвідку, і те, що ми побачили, було не схоже ні на що з того, що ми бачили в наших квітниках. Це включає в себе явне витоптування, валун, який залишив вм'ятину в будинку, а в сусідньому лісі палиці і колоди над парканом і в незвичайних візерунках».

Сліди також знаходилися на величезній відстані один від одного

Райан поділився фотографіями того, що він знайшов, показуючи незвично великі сліди на снігу, які були розташовані занадто далеко один від одного, щоб їх міг залишити людина.

Нагадавши, діти знайшли на пляжі чудовисько з людською головою.

Як раніше повідомляв портал "Знай", на берег вийняли неймовірно рідкісного морського мешканця.