Про це він розповів на каналі «My.ua».

«Рано чи пізно сядемо (за переговори, - Ред.), але якщо ми говоримо про перемовини президентів, то я не думаю, що це перспектива короткого періоду часу. Сісти за стіл – це одна справа, а вийти із перемовин з домовленостями – це зовсім інше», - зазначив Андрій Вігіринський.

За словами експерта, немає сенсу сідати за стіл переговорів без готовності обох сторін почути одне одного.

«Російське суспільство перегріте причинами, мотивами та цілями, які вони намагаються досягти, і через те, що вони безглузді, вони часто змінюються. Також, немає розуміння того, з чим хочуть вийти країни (з перемовин, - Ред.)», - підкреслив Андрій Вігіринський.

Як зазначив юрист, геополітична ситуація у світі також не сприяє російсько-українським перемовинам, але її зміна очевидно змінить хід перемовин.

Популярні новини зараз

Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса

На Максима Галкіна напали під час виступу через жарти про росію: артист показав обличчя в гематомах

Стендап-комік Олександр Сас вирішив "хайпанути" і висміяв жінок у ЗСУ - вже попрощався з кар'єрою: "Погано пожартував"

Вікторія Булітко з "Дизель шоу" висміяла потуги волонтерів, які допомагають російським окупантам: 300 рублів за два тижні

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, футуролог Андрій Длігач заявив про необхідність визначитися, якою буде майбутня модель української економіки.

Також Знай.ua публікував думку Сергія Телешуна, що українське суспільство – носій нової політичної нації.