Уїтні зупинилася на курорті в сонячній Каліфорнії і зрозуміла, що гості рідко залишають бари готелю. Пізніше вона дізналася правду про це і поділилася нею в TikTok.

Відповідний пост розмістили на порталі «Daily Star»

Блогер-мандрівник попередив людей не відвідувати бари в готелях, тому що вони не такі гігієнічні, як здається.

Уітні з Ванкувера в Канаді поділилася "професійною порадою" зі своїми 23 000 шанувальниками в TikTok, сказавши: "Не бовтайтеся в басейні, де знаходиться бар біля кромки басейну".

У той час як бари біля краю басейну можуть здатися ідеальною ідеєю, щоб розслабитися з напоєм у відпустці, реальність може бути набагато іншою, ніж здається.

Популярні новини зараз

53-річна Надія Матвєєва закрутила роман з хлопцем, який на 20 років молодший: "Я говорила Маші Єфросиніній"

Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса

Гвардієць "Шах" засмутив окупантів, і показав посилену оборону Харкова: "Будуть заздрити мертвим"

"В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро

Показати ще

Бар в басейні

Уїтні, яка, здається, зупинилася на курорті в Ріу-Баха, Каліфорнія, пояснює: "Були буквально п'яні гості, які зізнавалися, що вони мочилися тут в басейн. Одна дівчина не розуміла, чому деякі люди йдуть з басейну в туалет".

Глядач прокоментував: "Я зупинявся в цьому готелі, я бачив, як люди сидять в барі біля басейну, п'ють весь день і не виходять. Я не користувався цим басейном".

Бар в басейні

"У барі вода завжди тепліша», — пожартував другий, а третій додав: "Я був у круїзі і спостерігав, як група людей годинами сидить і п'є в басейні".

Нагадаємо, що у мережі розповіли про головні події, які відбулися в Україні за 23 травня.