Як відомо, не рідко бувають ситуації, коли сусіди затопили квартиру, а їх самих не виявилося вдома. Читачам розповіли, що робити в таких випадках і чи можуть комунальники потрапити у проблемну квартиру для усунення проблеми.
Так, спочатку потрібно зателефонувати в call-центр (15-51) і повідомити про проблему. Потім слід написати акт-звернення (у вільній формі) в ЖЕК з описом проблеми та проханням вирішити її. Також рекомендується зібрати підписи мешканців по стояку під актом.
"Працівники жеку відразу зобов'язані звернутися до дільничного. Згідно із законом у форс-мажорних обставинах дільничний має право розкрити квартиру в присутності понятих. Потім комунальні служби в присутності міліціонера повинні ліквідувати аварійну ситуацію в проблемній квартирі", - пояснює член комісії Київради з питань ЖКГ Олександр Клюс.
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Також копи підтвердили, що, якщо не вдасться знайти власника проблемної квартири, її можуть розкрити в присутності понятих для того, щоб усунути неполадки.
Після того як всі роботи будуть виконані, двері квартири закривається (новий замок) і опечатується. Коли з'явиться господар житла, то він повинен звернутися в поліцію, щоб йому відчинили двері і зняли друк.
Слід зазначити, що, якщо в Жеку не вживають ніяких зусиль для вирішення проблеми, то потрібно звертатися в районну адміністрацію з скаргою або самому звернутися до дільничного.
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Як повідомляв портал "Знай.ua", киянку розбив інсульт в закритій квартирі.
Також "Знай.ua" писав, що на Київщині в одній з багатоповерхівок у підвалі знайшли вибухонебезпечну речовину.