Співробітники NASA шукають шляхи зробити подорож з Землі на Місяць швидшою, ніж вона є зараз, повідомляє “Naked Space”.
Як повідомляється, зараз пілотована експедиція до супутника Землі триває від трьох до п’яти днів, починаючи з моменту запуску. Сюди входить переліт на відстань 380 тисяч кілометрів, посадка на Місяць, а також враховуються задачі конкретної місії та характеристики самого космічного корабля. Зокрема, у 2003 році на Місяць була відправлена експедиція, яка тривала один рік, один місяць та два дні. Донедавна ця місія вважалась найбільш економічною серед усіх.
Фахівці НАСА вже змогли здійснити значно швидший політ на Місяць, але поки що не пілотований. Запущений із швидкістю 58 тисяч кілометрів на годину супутник дістався Місяця усього за 8 годин 35 хвилин, а розробки потужніших двигунів та модифікації конструкції космічних апаратів зможуть ще більше скоротити цей час.
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Как сообщал Знай.ua, компанию Apple заставят отказаться от использования Lightning в своих смартфонах и планшетах. Компании придется пользоваться USB Type-C.
Также Знай.ua сообщал, что инсайдер раскріл характеристики будущих Samsung Galaxy S20, которые получат огромное количество оперативной памяти.