Майя були цивілізацією, відомою своєю архітектурою, математикою та астрономічними віруваннями, які датують 2000 роком до нашої ери, причому багато їх вражаючих споруд досі стоять у джунглях південного сходу Мексики, Гватемали, Белізу та західних частинах Гондурасу.

Поселення Майя, Getty Images

У 2012 році Майя розпалили паніку після підрахунку, що ґрунтується на кінцевій даті циклу і триває 5126 років за мезоамериканським календарем - саме тоді, 21 грудня, відбувся катаклізм. Однак старший майя Дон Карлос Барріос під час серіалу "Розшифровка бактуна" заявив, що це не так, повідомляє Express

Дон Карлос Барріос, Getty Images

Гватемальський антрополог завірив, що календар знаменує не кінець  світу, а навпаки - початок нової ери. У 2016 році він сказав:

Популярні новини зараз

Якубовича невідкладно забрали до лікарні: що сталося з ведучим "Поле чудес"

Данилку раптово стало зле на очах у публіки: "Зблід і відібрало мову"

Життєрадісна Заворотнюк вийшла до фанатів: "Так хочеться вірити..."

У Польщі серйозні проблеми: українці масово покидають країну, що відбувається

Показати ще

У нас є те, що Абуелос бачив тисячі років тому. Наступний цикл з 13 - це цикл, пов'язаний з повітряною стихією. У ці часи, з 2012 по 2016 рік, були ускладнення (стихійні лиха). Якщо нам не вдасться стабілізуватися, з 2026 року стане ще гірше. Протягом 26 років, якщо людство виживе, між усіма людьми буде особливий зв'язок

Календар Майя, Getty Images

Потім Дон Карлос Барріос пояснив, чому стародавні майя вірять у існування "ефіру" - незрозумілої сили у Всесвіті:

Ефірні гази досліджували ще перші грецькі астрономи як універсальне рясне джерело енергії, яке утворюється у всьому Всесвіті. Цей зв'язок був підтверджений квантовими фізиками, коли вони вирушили шукати найхолодніші місця у Всесвіті та виявили енергію при температурі абсолютного нуля.

Нагадаємо, вчені "поховали" всі релігії світу, добра і зла не існує

Як повідомляв Знай.ua, Землі передрекли катаклізм, потужніший за Чорнобиль

Також Знай.ua писав, що вчені відродили легендарну жінку-вікінга, навіть дірка в черепі не проблема