Берег, обліплений медузами, і стародавні тунелі знайшли дослідники на березі Азовського моря. Команда Full Action продовжує досліджувати регіон азовського узбережжя. Їм вдалося знайти нові маловідомі історичні місця.

Цього разу мелітопольські дослідники обрали Генічеськ. Згідно історичних даних саме тут, поблизу популярного курортного містечка розташована одна з найбільш розгалужених мереж катакомб в Україні.

Узбережжя у Генічеську

Підземні ходи на Азовському узбережжі використовувалися ще стародавніми скіфами. Давні народи використовували підземні ходи, що ведуть до моря, як схованку від ворогів. Про скіфські підземні ходи писав ще Геродот 3 тисячі років тому.

Підземелля у Генічеську

Популярні новини зараз

Пенсії, субсидії та нові види допомоги: що буде з соцвиплатами у 2026 році

ПриватБанк без попередження блокує рахунки: кому це загрожує

Пенсії, соцвиплати та субсидія: яку допомогу можна отримати у 2026 році

Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу

Показати ще

У радянські часи у катакомбах полюбляли ховатися місцеві хлопчаки, прогулюючи уроки в школі. Дослідники показали, що залишилося від підземель на сьогодні.

Варто зауважити, що мелітопольські мандрівники були шоковані нашестям медуз в Генічеську, оскільки весь берег ними встелений у прямому значенні цього слова.

Нагадаємо, раніше під ногами у вінничан виявили "підземне місто"

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Харківській області знайшли підземний тунель штучного походження

Також "Знай.ua" писав, що у Києві відбуваються зсуви