Прем'єра продовження серіалу "У всі тяжкі" відбудеться в жовтні
Раніше ми писали про те, що в Україні представилиофіційний тізер і постер фільму "Черкаси", заснованого на реальних подіях. А тепер поспішаємо повідомити тобі про продовження надуспішного серіалу "У всі тяжкі".
До речі, сервіс Netflix випустив перший тізер до "El Camino: A Breaking Bad Movie". Це повнометражний фільм – продовження серіалу "У всі тяжкі" Назва фільму, по всій видимості, є відсиланням до Chevrolet El Camino – автомобілю, на якому один з головних героїв Джессі Пинкман сховався в останній серії серіалу..
The New York Times пише, що сценаристом і режисером нового фільму став Вінс Гілліган творець серіалу. Роль Джессі Пинкмана виконає Аарон Пол, який грав цього персонажа в серіалі.
ТЦК всерйоз візьмуться за чоловіків 50+: кого мобілізують вже незабаром
Пенсіонерам радять знімати гроші: пенсійні картки будуть блокуватись
До кінця зими краще не буде: доведеться виживати без опалення та світла
Школярів відправлять на канікули чи переведуть на дистанційку
тизері показаний допит одного Джессі Худого Піта, який відмовляється розкрити місцезнаходження Пинкмана.
Нагадаємо, Даша Астаф'єва згадала зйомки в Playboy і зірвала з себе одяг.
Як повідомляв раніше Знай.uа, зупинилося серце зірки серіалу "Слідство ведуть знавці".
Також Знай.uа писав про те, що життя Насті Заворотнюк з "Моєї прекрасної няні" в небезпеці.