22 лютого в Дніпрі зміниться графік руху трамваїв маршрутів №12 та №17 по напрямку до Старомостової площі. Пов'язано це з ремонтом на вулиці Княгині Ольги.

Трамваї будуть перевозити пасажирів за скороченим маршрутом. Про це повідомляє прес-служба міської ради міста Дніпро.

22 лютого, з 23:00, трамваї маршрутів №12 і №17 будуть здійснювати перевезення за скороченим маршрутом до вулиці Вокзальної, без заїзду на Річпорт. Тимчасові зміни пов`язані з ремонтом колії на Княгині Ольги від Вокзальної до Ярослава Мудрого.

Радимо вам враховувати особливості графіка, коли будете планувати свій маршрут. З 23 лютого трамваї будуть їздити, слідуючи звичайним графіком.

Популярні новини зараз

Доведеться жити на те, що є: хто із пенсіонерів залишиться без підвищення у 2023 році, названі категорії

Мешканці двох областей платитимуть за газ інакше: у Нафтогазі виступили із терміновим зверненням

"Схожий на зал*пу...": батько дитини Софії Стужук придумав собі розвагу, блогерці радять більше не народжувати

Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків

Показати ще

Нагадаємо, що київські тролейбуси змінять маршрути: схема.Для мешканців української столиці придумали нові труднощі. Так, у Києві майже на цілий тиждень змінять маршрут тролейбусів № 18 і №33. Електротранспорт курсуватиме за новими маршрутами з 25 по 30 вересня.

Нещодавно "Знай.uа" писав, що важливо знати: в Києві зміняться маршрути громадського транспорту.У Києві два трамвайних маршрути змінять у зв'язку проведенням ремонту шляхів на вулиці Закревського. Це торкнеться №28 і 33К. Роботи будуть проводити вночі 11,12,13,14 вересня.

"Знай.uа" повідомляв, що київський транспорт змінить маршрути: оприлюднена схема.Рух автобусів №9 від вулиці Булгакова до станції метро "Лук'янівська" буде здійснюватися за наступною схемою: від вулиці Булгакова до проспекту Космонавта Комарова власним маршрутом; далі: проспект Космонавта Комарова — вулиця Героїв Севастополя — вулиця Академіка Стражеска — бульварр Вацлава Гавела — вулиця Академіка Каблукова — вулиця Героїв Севастополя — бульвар Вацлава Гавела, далі власної трасою.