Американка Карісса Отеро (Karissa Otero) гуляла з дворічним сином Боді пляжем в Каліфорнії після припливу. Сім'я розраховувала знайти "русалчин гаманець" — порожні яйцеві капсули риб. Але їм пощастило виявити куди більш неймовірну знахідку і навіть врятувати одне невинне життя. Про це повідомляє видання Daily Mail.
Так відомо, що жінка виявила на березі капсулу з яйцем акуленка і врятувала тварину, випустивши її у воду.
Карісса зняла те, що відбувається на відео, маленьке тендітне акулятко вражає.
За словами жінки, в одній з виявленій нею оболонці було маленьке акулятко, дитя каліфорнійської акули. Зародок плавав по капсулі і все ще був прикріплений до жовтка.
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Американка зняла капсулу на відео, зайшла у воду по пояс і опустила в неї оболонку з акуленятком, щоб він зміг вилупитися у воді і вижити. За її словами, через незвично високий приплив оболонку винесло занадто далеко на берег, тому без допомоги людей зародок б задихнувся і помер.
Вчені з Музею природної історії Санта-Барбари підтвердили, що капсулу відклала каліфорнійська акула.
Як відзначають дослідники, зазвичай вони чіпляються спеціальними вусиками за каміння і водорості, щоб їх не винесло на берег. Термін розвитку ембріона може бути різним в залежності від температури води і складає від 7,5 до 12 місяців.
У більшості кісткових риб личинковий тип, а ось для акул характерні яйцекладний і внутрішньоутробний, тобто живонародження. У багатьох видів розвиток являє собою щось середнє між яйцекладним і внутрішньоутробним розвитком - яйцеживонародження.
При яйцеживонародженні яйця розвиваються в статевих шляхах самки, але безпосереднього контакту та обміну речовинами між організмами матері і плоду не виникає. Дитинчата вилуплюються з яйцевої оболонки в задньому відділі яйцепроводу матері, і лише після цього відбувається їхнє народження.
Як повідомляв портал "Знай.uа", під час зйомок документальної кінострічки в Коста-Ріці дослідники знайшли незвичайних і унікальних ящірок. Вони володіють неймовірною здатністю – представники цього виду можуть дихати під водою.
Також "Знай.uа" писав, в американському штаті Флорида рибалки всією командою відправилися на риболовлю. У районі Форт-Пірса рибалки помітили, що навколо їх човни почала дрейфувати неймовірно величезна китова акула.