В Австралії зоологи випустили сумчастих барсуков в дику природу. Протягом 100 років вони перебували під загрозою зникнення. Останній раз на волі їх бачили в 1912 році в Новому Південному Уельсі. З тих пір білбі в дикій природі не зустрічалися.

Ці милі тварини неймовірно крихітні. Вони зачаровують усіх своїми довгими заячими вушками. Борсуки живуть у норах. Ночами вони полюють за здобиччю. Варто зазначити, що людей вони зовсім не бояться та з задоволенням з ними контактують. Білбі неймовірно кумедно сплять – сидячи на задніх лапках і засунувши мордочку між передніми.

Тепер 30 таких ссавців бігають неподалік від містечка Наррабрі, розташованого на північний захід від Сіднея. Вони абсолютно вільні. Щоб переконатися в тому, що їм нічого не буде загрожувати їх помістили на велику обгороджену територію. Без будь-якої огорожі маленькі рідкісні білбі навряд чи виживуть.

Популярні новини зараз

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус

Показати ще

Ця подія ознаменувала неймовірно важливий етап кампанії по боротьбі за порятунок барсуков від вимирання.

100 років тому, перед початком Першої світової війни, в Австралії в рази збільшилася кількість кішок і лисиць, які полюють за барсуками. Їх стало неймовірно мало, і з тих пір білбі почали охороняти. Не виключено, що їх популяція скоротилася і у зв'язку з полюванням на тварин заради хутра, який в Австралії вважається дуже цінним.

Раніше портал "Знай.uа" писав про зеброїда, вольфіна та інших дивовижних гібридних тварин

А також про забавного хаскі, який знайшов собі хижого друга

Нагадаємо: людству показали знімки тварин в утробі матері