Справжня причина переїданя часто криється не в шлунку, а в голові. Адже деякі люди просто розівчились правильно розпізнавати сигнали про насичення. Як приборкати невгамовного товариша, читай в матеріалі Clutch.
Пережовуй їжу
Ретельно пережовуй їжу, не менше 30 разів, а краще дойди до 50. Спочатку такий процес здасться тривалим і безглуздим, але незабаром ти звикнеш.
Дотримуйся годин харчування
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
Встанови часовий проміжок для прийомів їжі, дотримуючись фізіологічного годинника травлення. До якої години вранці ти п'єш тільки рідину і після якої години ввечері ти вже не приймаєш їжі взагалі. Намагайся чітко вписуватися в цей діапазон, таким чином організм звикає і не буде мучити тебе бажанням з'їсти більше, ніж потрібно.
Сніданок повинен бути корисним, смачним і ситним
Вода між прийомами їжі
Пий просту чисту воду між прийомами їжі. Так ти заповнюєш втрату рідини в організмі, не даєш помилковому голоду випливти назовні, а ще, випита рідина запобігає переїданню при найближчому прийомі їжі.
Виключай продукти-агресори
Все промислове сміття підштовхує наш організм до переїдання. Від вигляду і смаку шоколадної цукерки мозок стає неконтрольованим, а кишкові бактерії вимагають продовження банкету. Тому негайно позбувайся таких продуктів у своєму раціоні.
Нагадаємо, целюліт не спить: як боротися з "апельсиновою кіркою" в домашніх умовах.
Як повідомляв Знай.ua, вчені попередили, до яких страшних наслідків призводять перекуси.
Також Знай.ua писав, здорове харчування проти фаст-фуду: міфи, про які ніколи не розповість навіть Супрун.