Епатажний російський співак Філіп Кіркоров опинився під шквалом критики у соцмережі, похвалившись ексклюзивним нарядом, який отримав в подарунок від відомого бренду в Португалії, куди приїхав супроводити учасників "Євробачення-2018" від Молдови - гурт DoReDos.
Про це повідомляє "Обозреватель".
На особистій сторінці в Instagram співак похвалився ексклюзивним презентом від модельєрів Dolce&Gabbana, яким став комплект яскравих нарядів з використанням релігійної тематики.
"Так не можна, це занадто", "Що зараз твориться зі світовими модними будинками. Побійтеся Бога...", "Так може далі піти? І вам подарують ексклюзивний туалетний папір з ликом святих?", "Жах, це блюзнірство!" - обурилися під постом виконавця.
Це просто палац, кожен сантиметр якого вражає неймовірно багатою оздобою. Ймовірно, підтримувати його в порядку доводиться не одному десятку людей.
Перекази з картки на картку зазнають змін: ПриватБанк попередив
Це сигнал виїжджати: енергетик підказав, коли треба залишити домівку без світла і тепла
Пенсіонерам радять знімати гроші: пенсійні картки будуть блокуватись
Пенсіонерам додадуть 1000 гривень
Розкіш в усьому - ось девіз народного артиста. Нещодавно в його палаці популярна передача проводила облаштування дитячої зони, що чимало обурило багатьох його передплатників в інстаграм. Вони порахували, що в подібні передачі можуть звертатися тільки обмежені в коштах люди. А Філіп Бедросович міг найняти кращих дизайнерів не тільки Москви, але і світу.
Филипп Киркоров - Цвет настроения синий