Угорська влада почала кампанію проти політики Європейського Союзу.

Як повідомляє "Польське радіо", громадяни отримали анкети з назвою "Зупинимо Брюссель". В анкетах угорцям пропонується відповісти на питання щодо політики ЄС. Тому як влада вважає, що дії Брюсселя загрожують незалежності Угорщини.

Зокрема, в анкеті шість питань щодо міграційної та економічної політики. Також стосується опитування і неурядових організацій, які, на думку влади, загрожують Угорщини і втручаються у внутрішні справи держави.

Варто відзначити, що в 2015 році влада також проводила таке опитування. Тоді воно стосувалося міграції та тероризму. В ООН це опитування гостро розкритикували, вважаючи, що воно підсилить ксенофобські настрої в країні.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган пригрозив розірвати угоду про мігрантів з Європейським Союзом.

Популярні новини зараз

"Приват24" заблокує рахунки українців в банку: як не втратити доступ до грошей

Діти не знатимуть навіть бази: вчителі б'ють на сполох через зміни у шкільних програмах

Поклали одну річ на підвіконня - і батареї більше не потрібні: квартира стала теплішою за 10 хвилин

Мороз триватиме ще тижнями: синоптики попереджають про аномальну зиму

Показати ще