Перевезти тіло Володимира Леніна у інше місце вимагають закордонні представники російської православної церкви – вони запевняють, що радянському вождю не місце на Червоній площі.
Про це повідомляють місцеві ЗМІ.
У РПЦ вважають, що він символізує знущання над людьми та вірою, а всі його пам'ятники та постаменти тільки нагадують про ці злочини. Всі парафії храмів вже отримали відповідні листи із проханням підтримати таку ініціативу.
Перепоховання тіла Леніна обговорюється у провладних верхівках Росії вже тривалий час – кожного року напередодні його дня народження дискусії відновлюються, але конкретними рішеннями це поки що не закінчилося.
У ході соціологічних опитувань стало зрозуміло, що росіяни також виступають на підтримку цієї ідеї: перенести його тіло із Мавзолею вважають необхідним близько 60% респондентів.
Користуватися доведеться дуже економно: куб води подорожчає до 112 грн
Стануть другим сортом: що готують ухилянтам після війни
Пенсіонерам радять знімати гроші: пенсійні картки будуть блокуватись
Податкова готує штрафи українцям за кордоном: кого перевірять першим
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що професор державного університету Іллі Олег Панфілов висловив думку, що РПЦ піддалася впливу радянського напрямку, який підтримує Володимир Путін.