Посольство РФ у Туреччині почало розслідування причин авіакатастрофи у Стамбулі. Представники місцевої влади вже офіційно підтвердили дані по п'ятьох загиблих пасажирах.

Про це повідомляють турецькі ЗМІ.

За словами свідків падіння гелікоптера, аварія сталася буквально за 5 хвилини. Ймовірною причиною інциденту очевидці вважають саме зіткнення із телевежею, яка вже давно була не придатною до експлуатації.

"Кров по всій дорозі…Це нагадувало м'ясорубку. Утворилася ціла хмара чорного диму", - розповіли місцеві мешканці.

Пізніше поблизу місця авіакатастрофи рятувальники знайшли тіла загиблих. Як виявилося, гелікоптер був приватним.

Популярні новини зараз

Скасування пільг і нові податки: українцям вивернуть кишені на вимогу МВФ

Долари та євро можуть забрати при обміні: українців суворо попередили

"ТЦК мають дати час чоловікам написати заповіт": Сергій Притула про "повагу" до мобілізованих

Українцям проіндексували пенсії: як дізнатися про новий розмір виплати

Показати ще

На даний час російські дипломати з'ясовують всі обставини катастрофи із правоохоронцями та медиками.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що гелікоптер із росіянами на борту розбився поблизу стамбульського Бекишташу.