Президент Росії Володимир Путін вручив державні нагороди "За заслуги перед Вітчизною" II ступеня кадровикам за бої під Дебальцеве в 2015 році.
Про це дізнались у Міжнародному волонтерському співтоваристві InformNapalm.
На сторінці у соцмережі "ВКонтакті" російський танкіст Олександр Мінаков оприлюднив фото нагороди через два роки після боїв. Крім того, серед друзів Мінакова знайшли й інших солдатів, які також були на Донбасі.
Відомо, що у 2015 році Мінаков побував у шпиталю, а фото з ним в інвалідному візку показав російський найманець Сергій Рожков з Якутська. Однак цю світлину танкіст не показував.
Зазначається, що медаль "За заслуги перед Вітчизною" видається як цивільним, так і військовим. Однак, Мінаков отримав медаль з мечами. З цього виходить, що він отримав її як військовий.
Обігріватимуть по-новому: в Україні змінять систему теплопостачання
Нові платіжки з березня: для кого і яка комунальна послуга подорожчає
В Україні хочуть змінити роботу ТЦК: омбудсмен виступив з важливою заявою
Перекриють трубу: українці можуть залишитися без газу
Як повідомляв портал "Знай.ua", проросійські бойовики обстріляли церкву у селищі Піски під Донецьком.