Сьогодні у Мінську відкрився перший ресторан швидкого харчування "Burger King". Заклад відкрився о дев'ятій ранку, але за кілька годин до відкриття вишикувалися черги.

Річ у тім, що при замовленні страви, покупець сплачував за напій один раз, після чого міг собі його доливати в необмеженій кількості. Власники "Burger King" сумнівалися щодо акції, адже місцевий менталітет міг спричинити величезний ажіотаж.

Протягом дня перед рестораном постійно спостерігались черги, а деякі відвідувачі приходили поїсти із величезними тарами, щоб винести "халявні" напої.

Читайте також: У Бангладеші в черзі за безкоштовним одягом загинуло більше 20 людей

Як зазначають відвідувачі, страви в "Burger King" дорожчі ніж у "McDonalds", але бургери більші за розміром.

Популярні новини зараз

Куб газу здорожчав майже на 5 грн: українців шокували новою ціною

Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою

В Україні вводять колективну відповідальність: єдине житло відберуть через борги родичів

Правила нарахування "комуналки" зміняться: українці самі визначатимуть суми у квитанціях

Показати ще

Це перший ресторан "Burger King", якій відкрився у Білорусі. Взагалі компанія є другою і світі мережею швидкого харчування після "McDonalds".