Журнал Forbes опублікував другий щорічний рейтинг з двохсот найбагатших сімей США. Лідер списку з минулого року не змінився - це cім'я Уолтон, що володіє контрольним пакетом мережі гіпермаркетів Walmart.

Їх статки оцінюються у 149 млрд доларів - на 3 млрд менше, ніж торік.

На другому місці, за версією видання, опинилася сім'я Кох, що володіє Koch Industries - другою за величиною приватною компанією у США. На третьому місці йде сім'я Марс - власники найбільшої в світі кондитерської компанії, яка випускає, зокрема, шоколадний батончик Mars. Статки Марсів оцінюються у 80 млрд доларів.

Читайте також: За рік українські олігархи втратили половину своїх статків

У рейтингу цього року близько 30 нових прізвищ, зокрема, сім'я Саклера, яка володіє виробником знеболюючого Oxycontin, а також родина Грінберг, що заробила свій капітал на продажах кросівок Skechers.

Популярні новини зараз

ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні

ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти

"Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади

Схема з лічильниками: українцям нараховують космічні борги за світло

Показати ще

Загальний стан усіх членів американського рейтингу Forbes оцінює в 1,3 трільйона доларів.