Президент США Барак Обама направив повідомлення американському Конгресу про те, що країна продовжила санкції щодо Білорусі ще на рік.

Про це повідомляє "Новое время".

На сайті Білого дому опублікували документ, згідно з яким під санкції підпали особи, дії яких порушують права людини, зокрема, через політичні репресії. Також, декого з "чорного списку" підозрюють в корупції.

Читайте також: Білорусь вирішила допомогти в реабілітації чорнобильської зони

У Сполучених Штатах заявили, що це становить загрозу національній безпеці і зовнішній політиці країни.

Популярні новини зараз

Діти не знатимуть навіть бази: вчителі б'ють на сполох через зміни у шкільних програмах

Пенсіонерам додадуть 1000 гривень

До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти

Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей

Показати ще

Нагадаємо, США ввели санкції проти Білорусі 16 червня 2006 за підрив демократичних процесів деякими членами білоруського уряду та іншими особами.

Тоді наклали арешт на власність певних категорій білоруських громадян в США та за їхніми межами, в разі підконтрольності Вашингтону.

До списку увійшли десять осіб, серед яких президент Білорусі, міністри юстиції та внутрішніх справ, а також глави державного телебачення і радіо.