Міграційна служба Фінляндії депортувала в Україну дружину і семирічного сина одного з терористів "ДНР". Про це повідомляє прес-служба відомства.

"У Донецьку і Луганську ситуація з безпекою погана через збройний конфлікт. Однак на іншій території України небезпеки для цивільного населення немає", - заявили в департаменті.

Імміграційна служба відзначила, що питання про надання притулку українцям з кризових регіонів має вирішувати уряд у Києві. За даними фіннського відомства, в 2014 році політичний притулок у скандинавській країні попросили понад 300 громадян України.

"Заявники прибули з різних районів України, не тільки із зони конфлікту на сході країни", - зазначає прес-служба департаменту.

Матеріал по темі: СБУ затримала адміністраторів антиукраїнських груп в соцмережі

Популярні новини зараз

Гроші надсилатимуть на картку щомісяця: хто з 1 вересня отримуватиме 2000 гривень

ТЦК тут ні до чого: хто насправді вирішує долю мобілізованого

Нові правила мобілізації, з ТЦК дозволять не контактувати: що готують чоловікам

Нічого повертати не потрібно: податкова скасує українцям всі борги, але є умова

Показати ще

Нагадаємо, що 20 травня Служба безпеки і Державна служба фінансового моніторингу заблокували рахунки десяти ватажків терористичних організацій "ДНР", "ЛНР".