Глави держав "Великої сімки" обговорять під час зустрічі в Німеччині ситуацію на сході України.

Про це прес-секретар Білого дому Джош Ернест сказав на брифінгу у Вашингтоні. Зустріч пройде 7-8 червня.

Зокрема, представник Білого дому відзначив, що Сполучені Штати і партнери в Європі залишаються стурбованими у зв'язку з дестабілізацією Росією ситуації в Україні.

"Я впевнений, що це питання буде підніматися і обговорюватися під час відвідування президентом зустрічі" Великої сімки "у Німеччині на початку наступного місяця", - сказав Ернест.

Також він зазначив, що занепокоєння США відноситься до фактів триваючої поставки Росією через український кордон військової техніки та устаткування, переміщення російських військ через кордон, які, крім того, воюють, підтримуючи сепаратистів на сході України.

Популярні новини зараз

Роки праці більше не важливі: у ПФУ повідомили про новий пенсійний порядок

Не тільки дронами, а й ракетами: рф може збільшити кількість масованих атак на Україну

Штрафи за перевищення швидкості скасовують: водіям відкрили лазівку в законі

Соціальна допомога для 60-річних: хто зможе отримати в серпні

Показати ще

Читайте також: Україна не може подати до міжнародного суду на Росію

За його словами, ці дії створюють небезпеку для мирних жителів і призводять до загибелі як цивільних осіб, так і українських військових.