Британці визначили найбагатшу людину країни за 2014 рік. Перше місце зайняв емігрант з України - Льон Блаватнік, стан якого оцінюють у 20 мільярдів доларів.

Майбутній мільярдер народився в Одесі, але переїхав до Британії в 1978 році. 57-річний Леонід Валентинович Блаватнік володіє відомою компанією Warner Music Group.

Читайте також: Ахметов спростував звинувачення в тероризмі

У рейтингу за минулий рік чоловік був на четвертій сходинці. Блаватнік випередив братів Шрі та Гопі Хіндуджа, стан яких оцінили більш ніж в 19 мільярдів доларів. Відомий бізнесмен і власник клубу "Челсі" Роман Абрамович зайняв лише 10 місце зі статком у 11 мільярдів доларів.

Нагадаємо, раніше оприлюднили список ста найбагатших українців. Рейтинг очолив відомий донецький бізнесмен Рінат Ахметов.

Популярні новини зараз

Українцям доведеться платити по 80 гривень за куб води

Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році

Коли держава може забрати у вас земельну ділянку без пояснень

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

Показати ще