У Росії рух "Антимайдан" почав випускати сатиричну газету. Назвали її "Шарж і Перо". Вона пародіює відоме французьке видання Charlie Hebdo, яка займається створенням карикатур.

Про це "Антимайдан" повідомляє у своєму блозі на сайті радіо "Ехо Москви".

Активісти руху сьогодні роздавали перший випуск видання в центрі Москви біля будівлі Українського культурного центру. Він був цілком присвячений подіям в Україні.

За словами активістів руху авторами газети виступають відомі європейські та російські художники-карикатуристи і поети.

Нагадаємо, що в січні в редакції газети Charlie Hebdo стався теракт. В офіс видання увірвалися озброєні терористи і вбили 10 співробітників газети. Серед них був головний редактор Стефан Шарбонье. Також під час нальоту загинули троє поліцейських.

Популярні новини зараз

"Критична" сума – 5000 гривень: банки встановлюють тотальний контроль за клієнтами

Українцям масово повертають гроші за комуналку: терміново перевірте усі квитанції

ТЦК висунули нову вимогу: стосується водіїв – відмова не приймається

Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування

Показати ще