Сьогодні на атомній електростанції "Фукусіма-1" в Японії стався витік радіоактивної води в океан.
Про це повідомляє ТАСС.
У компанії відзначили, що витік викликала зупинка восьми насосів системи відкачування дощової води. Причина інциденту та обсяг води, що витекла, невідомі.
Проблема витоків радіоактивної води є однією з основних на "Фукусімі". На станції в процесі охолодження реакторів обсяг рідини, що містить радіоактивні частинки, щодня збільшуються приблизно на 350 тонн.
Читайте також: ЄС заблокував російсько-угорську атомну програму
В Україні хочуть змінити роботу ТЦК: омбудсмен виступив з важливою заявою
Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково
Пенсіонерів звільнили від плати за газ: на кого розповсюджуються пільги
Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири
Рідина зберігається в спеціальних наземних контейнерах. Кількість радіоактивної води, що очікує на очищення, становить близько 240 тисяч тонн.
У лютому на станції вже сталося кілька витоків рідини з високим вмістом радіоактивних речовин. Після цього комісія з контролю за ядерною енергетикою провела перевірку території АЕС стосовно дотримання заходів безпеки.
Минулого тижня до Японії прибула група фахівців Міжнародного агентства з атомної енергії МАГАТЕ. Метою їхнього візиту була інспекція на "Фукусімі-1".