Відтепер у Туркменістані неможливо купити валюту у стандартних пунктах обміну та у банках. Для придбання доларів або євро необхідно отримати спеціальний талон у банківських установах.

Про це повідомляє "Мінфін".

Мешканці Ашгабату та інших міст країни отримують талони, на яких вказана назва банку та час, у який можна туди завітати та купити іноземну валюту. Долари більше не продають у спеціальних віконцях. Таке рішення допомогло позбавитись величезних черг.

Однак черги з'явились у пунктах видачі талонів. Люди з вечора стають у них, щоб отримати завітний папірець аж наступного дня. Також відомо, що талони видають не усім підряд. Лише половина туркменів може їх отримати за певними критеріями.

Читайте також: У Чечні вбили викладача університету

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 15 січня: жертва Близнюків, витрати Дів та випробування Стрільців

Відключення світла без графіків: енергетики попередили про найгіршу зиму

Кредитні картки більше не працюватимуть: чим замінять

Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло

Показати ще

Зазначимо, що перед Новим роком американська валюта почала зростати в багатьох країнах. У Росії вартість долара побила черговий історичний мінімум.