Сенат Чехії ухвалив петицію, яка дозволяє розпочати процедуру імпічменту президента країни. Про це в Twitter повідомив відомий блогер Рутем Адагамов.

18 березня група активістів передала до верхньої палати парламенту Чехії петицію з проханням розглянути питання про відставку президента Мілоша Земана. У документі також додається проект скарги на президента до Конституційного суду країни з зраду інтересів батьківщини.

Більш 11000 чеських громадян, які підписали петицію, звинувачують Земана в проросійській зовнішній політиці, зраді інтересів батьківщини і гідного образу Чехії у світі.

Відомо, що президент Чехії Мілош Земан в публічних заявах відкрито підтримує політику Кремля.

Читайте по темі: Чеському президенту не хочуть давати грошей на поїздку до Москви

Популярні новини зараз

Війна скоро закінчиться: нардеп приголомшив новиною

Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати

Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей

Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе

Показати ще

Глава Чехії збирався їхати на святкування Дня перемоги у Москву, але чеські політики відмовилися виділяти кошти на поїздку президенту. Тим не менш, Мілош Земан поїде в Росію 8 травня, щоб вшанувати пам'ять радянських військових, загиблих у Другій світовій війні.