В містечку Валлерштайн (Баварія) зловмисник підпалив відразу два сусідніх будинки, в яких перебували мігранти. Як повідомляє німецьке видання Spiegel-Online, одинадцятеро людей отруїлись димом, шестеро з них довелося госпіталізувати в місцеву лікарню. Серед постраждалих семеро підлітків.
Відомо також, що в одному із будинків біженець отримав не значні опіки рук. Пожежу вдалося вчасно загасити. Повідомлень про загиблих поки не надходило.
Зараз німецька поліція розшукує зловмисника.
Читати також: Біженці побились у німецькому притулку
Як відомо, в Німеччині протягом року зафіксували більше 200 нападів на мігрантів.
Пенсіонерам можуть додати до пенсії 2300 грн: за якої умови
Бідні, але не настільки: чому пенсіонерам все частіше почали відмовляти у соцвиплатах
Пенсіонери недоотримають пенсію вже цього місяця: у кого стане менше грошей
"Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Нагадаємо, в ніч на 12 грудня в Фінляндії зловмисники спалили готель, який мав слугувати майбутнім центром для розміщення біженців.
До слова, президент Німеччини Йоахім Гаук піддав жорсткій критиці напади на мігрантів в державі. Він наголосив, що такі випадки заслуговують на презирство та покарання.