Відомі режисери Микита Михалков і Андрій Кончаловський написали офіційного листа президентові Росії з пропозицією створити альтернативу американськый мережі швидкого харчування McDonald`s.

Брати вирішили популяризувати вітчизняну їжу і замінити західні фаст-фуди в державі. Проект російських режисерів "Їмо вдома" оцінили в 971,8 міліонів рублів, окупити ці витрати можливо за 4,8 року.

Передбачається, що обличчям проекту стане дружина Андрія Кончаловського Юлія Висоцька, яка веде телепередачу з такою ж назвою.

Володимир Путін швидко відреагував на пропозицію діячів культури і доручив віце-прем'єру РФ Аркадій Дворкович "розглянути та підтримати в контексті вирішення завдань імпортозаміщення".

Проект "Імо дома" реалізують не тільки в Москві, але і в регіонах.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: Дантес став "батьком", дружини мобілізованих з "ДНР" скаржаться на знущання кадирівців, якими будуть зарплати у 2023-2024

Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім

Смачна домашня настоянка з калини на спирті: найшвидший рецепт корисного напою

Кадирівці ґвалтують мобілізованих з "ДНР": дружини звернулися до клоуна-Пушиліна

Показати ще

У прес-службі російського McDonald`s зазначили, що не бояться появи конкурентного проекту, тому що у ринку Росії великий потенціал.

Нагадаємо, що боротьбу з американською мережею швидкого харчування почали влітку на території півострова Крим, де вивіски McDonald`s замінили на "Русбургер", який використовує тільки російські продукти.