Протягом дня з'являлася різна інформація про загибель російських пілотів СУ-24.
Як повідомляє ВВС, ситуацію прокоментував генерал-лейтенант Генерального штабу ЗС РФ Сергій Рудській.
Він заявив, що один пілот військового літака точно мертвий. Раніше сирійські бойовики опублікували фото загиблого пілота, а російські ЗМІ дізналися, що це військовий з бази Шагол Сергій Румянцев, родом з Челябінська.
Пілоти військового літака вчасно катапультувалися, але їх в повітрі розстріляли сирійські повстанці. Тим не менш, західні ЗМІ повідомляли, що їх взяли в полон і турецькі чиновники намагаються їх звільнити.
Для порятунку пілотів російське командування відправило вертоліт Мі-8, який зі зброї американського виробництва збили сирійці.
У ЗСУ попередили про "смертельну зону": яке місто опинилося під загрозою
Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу
Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах
Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе
У ході рятувальної операції в Сирії загинув морпех.
У Генштабі повідомили, що вертоліт збили зі стрілецької зброї, в результаті чого він здійснив вимушену посадку на нейтральній території.
Вертоліт повернувся на авіаційну базу "Хмеймім".
Читайте також: Російський Мі-8 збили з американського протитанкового комплексу
Нагадаємо, що президент США Барак Обама і Генсект НАТО Ієн Столтенберг заявили, що Туреччина і Росія повинні вирішувати проблему дипломатичним шляхом.