Уряд Швеції пропонує змінити міграційне законодавство, щоб спонукати мігрантів просити притулок в інших країнах.

Про це заявив прем'єр-міністр Стефан Левен.

Він додав, що Кабінет має намір ввести дозвіл на тимчасове проживання для всіх мігрантів, крім квотованих біженців. Виняток може бути зроблено для дітей та сімей з дітьми, що запитали притулок до подання законопроекту.

Шведська влада також посилить правила возз'єднання біженців з сім'ями і введе медичне тестування. Його будуть проходити для визначення віку підлітки без батьків, які стверджують, що їм не виповнилося 18 років.

Читайте також: Мігранти на знак протесту зашили собі роти

Популярні новини зараз

Зарплата, як одна чашка кави: вчителька шокувала скільки насправді отримує

Плюс 1000 грн до пенсії: три умови для отримання надбавки

Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем

Індексація пенсій у 2026 році: на скільки та у кого зростуть виплати

Показати ще

"За останні два місяці Швеція прийняла 80 тисяч мігрантів. Швеція - маленька країна, яка робить величезну справу. Мені дуже боляче, що Швеція не може приймати біженців в такому великому обсязі, як сьогодні", - сказав Левен.

Нагадаємо, цього року в королівство вже прибуло близько 150 тисяч біженців.