Британській прем'єр Девід Кемерон оголосив про плани збільшити видатки на оборону. Про це повідомляє BBC.
Збільшення оборонного бюджету британський прем`єр пов`язує із зростаючими загрозами національній безпеці королівства.
На протязі 2016 - 2026 років витрати в обронній сфері зростуть приблизно на 18 мільярдів доларів, заявив пан Кемерон у парламенті.
Ці гроші передбачені на придбання нової техніки, включно з військовими кораблями, винищувачами і безпілотниками.
Читайте також: Британія нарощує озброєння і збільшить антитерористичний бюджет
Непридатних до служби можуть несподівано "вилікувати": українцям масово переписують діагнози
Пенсіонерам виплатять додаткові гроші від держави: які умови та сума
ТЦК засипає штрафами: юрист розвіяв міфи про порушення військового обліку
Передав показники раніше - заплатив більше: як поради "Нафтогазу" обертаються більшими сумами у квитанціях
За словами Девіда Кемерона, армію змінять так, аби утворити два підрозділи "швидкого реагування" на будь-які напади груп на зразок "Ісламської держави".
Він також заявив, що 10 тисяч солдатів служитимуть у режимі очікування на випадок терористичного акту у Великій Британії.
Згідно нової редакції Стратегії безпеки Великої Британії, до переліку першочергових загроз включено Росію.