Протоієрей Російської православної церкви Всеволод Чаплін запропонував вбивати терористів без суду, якщо вони становлять небезпеку для суспільства, пише Інтерфакс.

"Ось так вільно нам і потрібно знову обговорювати і вирішувати це питання, оцінюючи загрози, рівень безпеки в суспільстві і різні способи її забезпечення. Терористів же, а також організаторів та спонсорів терактів можна і потрібно просто знищувати без жодного суду і без всякої процедури у тих випадках, коли правоохоронні органи точно встановили, що мова йде про людей, які мають суспільну небезпечність ", - сказав Чаплін.

Читайте також: Адміністрація Путіна вважає, що 90% росіян схвалюють смертну кару

"Краще обходитися без смертної кари, але бувають ситуації, коли загрози суспільству занадто сильні, і воно може захищати себе, в тому числі, таким чином", - зазначив священик.

Чаплін також вказав, що практика страт застосовувалася в Старому Завіті, а ні в Новому Завіті, ні в Переданні та історичній спадщині православної церкви немає вказівок про необхідність її скасування.

Популярні новини зараз

Тарифи на світлло підвищили: споживачі вже отримують збільшені платіжки

Українців "морозитиме" ще довго: коли прийде справжнє тепло

Рішення про літні канікули ухвалено: коли школярів відправлять відпочивати

Яка довідка збільшить пенсію на 1038 грн: пенсіонерам дали пояснення

Показати ще