Президент Росії Володимир Путін висловився стосовно теракту у Парижі, який шокував увесь світ. Зі своєю промовою він виступив на неформальній зустрічі країн БРІКС.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

Для початку лідер РФ сказав слова співчуття родичам та усім постраждалим від рук терористів.

"Ми розуміємо, що здолати тероризм та допомогти мільйонам людей, які втратили домівки, можна лише об'єднавшись усім світом", - заявив Путін.

Він назвав справжнім жахом події, які відбувалися у Парижі ввечері 13 листопада та заявив, що буде ефективно боротися із бойовиками та злочинцями.

Популярні новини зараз

У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь

Гороскоп на тиждень 22-28 грудня для всіх знаків Зодіаку: кінець Козорогів, справи Дів та підвищення Овнів

Пенсіонери можуть вимагати перерахунок: кому підвищать виплати на 1000 грн

Українцям блокують картки для соцвиплат: хто у зоні ризику

Показати ще

Читайте також: У Twitter повідомили про французький теракт за дві доби до трагедії

Нагадаємо, теракт, який трапився у паризьких розважальних закладах, став одним із найбільших за останнє десятиріччя. "Ісламська держава" забрала життя більш ніж 150 людей.