Держдума РФ прийняла закон, згідно з якому священні книги та тексти не можна відносити до заборонених та вважати екстремістськими. Про це сьогодні повідомили на офіційному сайті законодавчого органу РФ.

Відтепер росіяни ставитимуться із рівною повагою до світових релігій. До нового закону потрапили Біблія, Коран, Тахан та Ганджур. Відтепер священні книги християнства, ісламу, іудаїзму і буддизму не зможуть трактувати, як екстремістські.

Цей закон має ухвалити на офіційному рівні президент країни. За попередніми даними, він має набути чинності після офіційної публікації.

Читайте також: Росія закриває пункти тимчасового перебування біженців з України

Нагадаємо, у цьому році суд Южно-Сахалінську визнав цитати із Корану екстремістськими. Таке рішення сильно обурило президента Чечні та друга Путіна Рамзана Кадирова.

Популярні новини зараз

Рахунки за газ зменшаться: хто зекономить кошти у зимовий період

До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти

Школи на паузі, міста в темряві, країна в режимі економії: уряд запускає жорсткий енергетичний план виживання

Українцям доведеться платити по 80 гривень за куб води

Показати ще