Генерал та комуністичний діяч Польської Народної Республіки, колишній міністр внутрішніх справ Чеслав Кіщак помер у Варшаві у четвер, 5 листопада. Йому було 90 років.

Кіщак був близьким соратником останнього комуністичного правителя Польщі, генерала Войцєха Ярузельського і відіграв ключову роль у запровадженні воєнного стану у Польщі на початку 80-их, повідомляє Радіо Свобода.

Після перших демократичних виборів у новітній Польщі 1989 року, Кіщак був призначений прем'єр-міністром, проте так і не зміг сформувати уряд.

Читайте також: На Львівщині перепоховали 100 польських солдатів (фото)

У першому некомуністичному уряді під керівництвом Тадеуша Мазовецького Кіщак виконував обов'язки віце-прем'єра та голови МВС.

Популярні новини зараз

Функції ТЦК хочуть розширити: що зміниться для військовозобов'язаних

ПриватБанк змінив правила грошових переказів

Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат

Артем Ляшанов після скандалів та низки програних справ у судах вирішив приховати кримінальні сліди своєї платіжної системи Bill_Line

Показати ще

Чеслава Кіщака звинуватили у причетності до смерті дев'яти шахтарів з копальні "Вуєк" та впровадженні, разом з Войцєхом Ярузельським воєнного стану у Польщі у 1981 року. Проте він так і не був за це покараний.