Катастрофу з падінням російського літака в Єгипті пов'язали зі святкуванням Геловіна.

Як повідомляє УНІАН, голова регіонального відділення партії "Справедлива Росія" в Санкт-Петербурзі Олег Нілов запропонував назавжди заборонити "західне свято".

Він наголосив, що день жалоби щодо загибелі 224 людей оголосили лише на один рік, а наступного року молодь знову надягатиме костюми вампірів та відьом.

Нілов наголосив, що відповідне рішення запропонував ввести губернатору Георгію Полтавченко меру російської столиці Сергію Собяніну.

При цьому депутат Державної Думи наголосив, що Геловін є шабашем та згубно впливає на молодь, яка повинна наслідувати російські духовні цінності.

Популярні новини зараз

"ТЦК мають дати час чоловікам написати заповіт": Сергій Притула про "повагу" до мобілізованих

Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті

Українців можуть зробити орендарями у власних квартирах: експерт заявив про небезпечний сценарій

Індексація пенсій у 2026 році: на скільки та у кого зростуть виплати

Показати ще

Подібної думки дотримується патріарх РПЦ Кирило. Він розкритикував тих, хто святкував Гелловін в день трагедії. Головний священик РПЦ Кирило закликав молотися за тих, хто брав участь у костюмованому "шабаші".

Він підкреслив, що якщо масово не помолитися за таких людей, то їх може "Господь покарати".

Читайте також: Російського журналіста шокувала реакція українців на авіакатастрофу в Єгипті

Нагадамємо, що популярне західне свято Гелловін заборонили святкувати у школах Архангельська, адже цінності свята не співпадають з російськими "скрєпами".