У президентській Раді з прав людини РФ прогнозують, що після арешту директора Бібліотеки української літератури почнуться затримання кухарів ресторанів української кухні.

Таку думку висловив глава РПЛ Михайло Федотов, повідомляє "РБК".

"РПЛ стежить за справою директора Бібліотеки української літератури. Ми очікуємо найближчим часом також арештів кухарів у ресторанах з українською кухнею", — сказав Федотов.

Як відомо, в будівлі Бібліотеки української літератури в Москві пройшов обшук. Як зазначається, співробітникам правоохоронних органів надійшла інформація про те, що в бібліотеці зберігаються примірники газети, в якій нібито перекручуються історичні факти.

Читайте також: З'явилось відео обшуку української бібліотеки у Москві (відео)

Популярні новини зараз

Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років

Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні

Вдарять морози й нічні, й денні: синоптики розповіли, коли в Україну прийде похолодання

Скасування табелів у школах: як тепер оцінюють знання школярів

Показати ще

У той же час капітан Слідчого комітету РФ, який відмовився назвати своє прізвище, заявив, що ніякого обшуку в бібліотеці немає, але вона закрита, оскільки "тут ми знаходимося".

Пізніше співробітники бібліотеки повідомили, що поліція підкинула націоналістичну літературу. Співробітник бібліотеки наголосив, що "найголовніше, що знову підкладені якісь книги, і ми це зафіксували".