За останніми данними, тайфун на Філіппінах забрав життя щонайменше 16 людей. Вони загинули у повенях і зсувах, викликаних стихійним лихом.
Про це пише Російська служба Бі-бі-сі.
"Тайфун "Коппу" налетів на остров Лусон - найбільший у Філіппінському архіпелазі. Кілька десятків тисяч філіппінців евакуювали із їхніх помешкань", - ідеться у повідомленні.
Читайте також: Десять тисяч людей евакуювали через тайфун на Філіппінах
Згідно інформації, протягом трьох днів на острові випала тисяча міліметрів опадів. Ослаблення дощів у наближчу добу синоптики не прогнозують.
Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати
Відключення світла без графіків: енергетики попередили про найгіршу зиму
Гороскоп на сьогодні 14 січня: неприємні новини Тельців, занепокоєння Терезів і тягар Козерогів
Без світла і тепла: батьки обурилися дистанційному навчанню
Вчора, 19 жовтня, на острові також стався землетрус середньої сили - це підвищило ризик зсувів в найближчі години.
Швидкість вітру сягнула 250 км на годину. Через це, метеорологи також попереджали про небезпеку обвалень будівель.
У країні скасували велику кількість авіарейсів, припинили рух пасажирських і вантажних поромів, від яких залежить постачання островів архіпелагу.