Французький лідер Франсуа Олланд розповів про своє ставлення до ситуації на Близькому Сході. На його думку, правлінню Асаду скоро настане кінець, а російська підтримка не допоможе йому втримати диктатуру.
Про це повідомляє AFP.
"Втручання Росії до сирійського конфлікту може лише підтримати режим Башара Асада, але не врятує його", - повідомив Олланд.
Президент Франції вважає, що Асаду необхідно скласти свої повноваження, а нового лідера необхідно обрати виключно політичним шляхом.
Нещодавно американський президент Барак Обама також заявив, що російська місія у Сирії приречена на провал.
В Україні готують нові правила мобілізації з 1 січня: все робитимуть автоматично
"Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
Школярам скасували традиційні іспити: як проходитиме вступна кампанія
Нові правила переказів: які гроші заборонять переказувати
Читайте також: Росія і Пакистан спільно побудують газопровід
З кінця вересня Росія офіційно втрутилась до конфлікту у Сирії. Армія Путіна підтримує диктатуру чинного президента Асада та стріляє по позиціям повстанців.