На північному сході Сирії повстанці отримали від віськових США боєприпаси для стрілецької зброї та інше обладнання. Про це пише Reuters.
Як повідомив представник Міноборони США, минулої ночі у провінції Хассакех транспортний літак С-17 скинув вантаж загальною вагою близько 50 тонн.
Ця операція стала частиною оновленої стратегії США, яка була оголошена ще минулого тижня. Їі мета - допомогти повстанцям у Сирії, які борються проти терористів "Ісламської держави".
Читайте також: Конфлікт у Сирії перетворюється на "війну" між США та Росією - New York Times
Нагадаємо, США призупинили програму підготовки і оснащення "помірних" сирійських повстанців, які виступають проти Башара Асада.
"ПриватБанк" ставить нові ліміти для готівки: скільки реально можна зняти і де
Двоетапне зростання тарифів у 2026 році: які суми побачимо у платіжках
Штормити буде сильно і неодноразово: Україну в грудні накриє низка магнітних бур - дати
Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження
Раніше повідомлялося, що авіація НАТО отримала дозвіл від керівництва стріляти по танкам РФ у Сирії у разі їхньої бойової активності.