У вівторок, 13 жовтня, в чотирьох терактах в різних районах Ізраїлю загинули щонайменше двоє осіб, ще 21 людина отримала поранення. Про це з посиланням на ізраїльську поліці повідомляють місцеві ЗМІ.
В Єрусалимі при обстрілі автобуса загинула одна людина і 17 серйозно поранені. Згідно з повідомленнями правоохоронців, двоє нападників були ліквідовані поліцією. Один з них загинув, другий був затриманий. Зловмисник отримав поранення, йому було надано медичну допомогу.
В іншому районі Єрусалиму терорист направив свій автомобіль на людей на автобусній зупинці, а після вийшов з машини і напав на них з ножем. В результаті атаки загинула одна людина, ще п'ять отримали поранення.
Читайте також: Кількість жертв теракту в Анкарі зросла до 86
У місті Раанана при нападі постраждали чотири людини, в іншому районі міста - одна людина.
Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти
Блокують всі картки – від пенсійної до зарплатної: боржників за комуналку позбавляють шансу на виживання
Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки
ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні
Поліція веде розслідування терористичних актів.
Нагадаємо, в Афганістані стався потужний вибух. Терорист-смертник підірвав себе біля військової колони сил міжнародної коаліції.