11 жовтня, лідери Національної коаліції опозиційних і революційних сил розпочали бойкот мирних переговорів у Сирії через операції військово-повітряних сил Росії.
Про це пише УНІАН.
"Опозиціонери вирішили не брати участі у консультаціях робочих груп та розгляді дотримання Женевського комюніке і резолюцій Ради Безпеки ООН, а також наголосили на необхідності закінчення російської агресії, як основної умови відновлення переговорів", - ідеться у повідомленні.
Читайте також: Лідера Ісламської держави поранили в Іраку
На їхню думку, російська агресія - порушення міжнародного права та підтримка режиму сирійського президента Башара Асада, якого звинувачують у вбивстві мирних жителів та геноциді.
Сім'ї отримають більше грошей: як змінився розмір соцдопомоги
Заберуть житло, і речі зібрати не встигнете: через які борги українці ризикують опинитись на вулиці
Доплати за стаж у 2025 році: хто з пенсіонерів потрапив до "списків" на підвищення
За кіло каші доведеться віддати 93 грн: супермаркети оновили ціни на рис, гречку та макарони
"Сирійський народ не в настрої, щоб вести дані консультації, йому потрібно, щоб бомбардування закінчилися", - сказав один із представників сирійської опозиції Хішам Марва.
Нагадаємо, Пентагон пообіцяв військову підтримку з повітря сирійцям, які воюють з терористами "Ісламської держави".