Російський слідчий комітет завершив кінцеві експертизи у справі про вбивство відомого опозиціонера нинішній владі Росії Бориса Нємцова.
Про це пише УНІАН.
"Загалом провели 51 експертизу. З результатами ознайомляться адвокати обвинувачення та захисту", - йдеться у повідомленні.
Читайте також: На концерті пам'яті Нємцова у Швейцарії заспівають Вакарчук і Макаревич (відео)
На вивчення матеріалів їм дадуть два місяці, після цього фігурантам висунуть офіційні звинувачення. Інформацію щодо невстановлених замовників виділять в окреме провадження.
ТЦК дали 20 днів: що потрібно зробити військовозобов'язаним
Ваш лічильник електроенергії бреше: як не переплачувати за комуналку через поломку
Мобілізувати всіх без винятків: у кого хочуть забрати відстрочки
Енергетики не можуть відключити будинки: люди юрбою атакують бригади
Згідно інформації, у слідчому комітеті не визначилися - пред'явити заочні звинувачення Руслану Геремеєву і Руслану Мухудинову чи залишити їх свідками.
Заарештованих Заура Дадаєва, Анзора і Шадіда Губашевих, Тамерлана Ескерханова і Хамзата Бахаєва, звинуватять у незаконному зберіганні зброї і найманому вбивстві, не висуваючи статті про посягання на життя громадського діяча.
Нагадаємо, Нємцова вбили 27 лютого 2015 року на Великому Москворецькому мості неподалік від Кремля.